Kargo Hakkında

Kargo Sevkiyat Koşulları
 Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargomuz olan YURTİÇİ KARGO güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. Kargo ücretleri kg/desi baremlidir. Siparişinizin kolisi hazırlandıktan sonra tartılır veya kolinin desisi alınır. İlgili kg/desi bareminden faturalandırılır.
KARGO ÜCRETİ ALICI’YA AİTTİR.
KARGO ÜCRETİ KAPIDA ÖDENİR
KARGO FİYATLANDIRMA
Siparişleriniz paketlendikten sonra paketin kg/desi baremine göre kargo ücreti belirlenir. (Hangisi büyükse o bilgi baz alınır.) Siz sipariş verirken koliniz henüz hazır olmadığı için kargo tutarı Sıfır TL olarak görünmesi bu sebeplerdendir. Anlaşmalı olduğumuz YURTİÇİ KARGO kg bazlı fiyat listesi aşağıdaki gibidir.
Kargo Ücret Listesi
KG/DESİ TL+KDV
1-5            47.7
5-10          62.84
10-15        58.97

15-20        102.55
20-30        155.96
Ürünler Sipariş Onay Tarihinden İtibaren;
4 ila 7 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Tanıtımı yapılan ve henüz stokta olmayan ürün için ise ürün özelinde belirtilen tarihlerde kargo yapılmaktadır.
Stoklu üretim yapılmadığından eğer siparişlerinizde, sepetinize eklediğiniz ürün tükenmiş ise tekrar yapılması zaman alacak ise web sitemizden duyurusu yapılmaktadır.
Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişleriniz kargoya verildikten sonra 1-3 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.
Niteliği itibari ile iade edilmeyecek ürünler, veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılmaz. Ambalajı açılıp herhangi bir sorun olmamasına rağmen tadı beğenilmeyerek, damak tadına uymadığı veya beklentiyi karşılamadığı gerekçesiyle cayma ve iade hakkı kullanılmaz.
Herhangi bir bozulma, kırılma, ambalajlama veya üretim hatası gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün resminin çekilerek [email protected] ‘a mail ile sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir. Ürün teslim alıp bir miktar tüketildikten sonra uygun bulunmayan muhafaza koşullarında kalmasından ötürü tamamen doğal katkısız olan ürünlerimizde tadında bozulma olması durumunda cayma iade hakkı bulunmamaktadır.
Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.
Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.
Keyifli Alışverişler Dileriz.
 
Yükleniyor...